'"Брати Гадюкіни" і сестриця Віка'

  у розділі Життєпис 

Брати Гадюкіни Я, в принципі ніколи не захоплювався творчістю "Братів Гадюкіних", але час-від часу, хочеш-нехочеш чув їх музику ще в юності, і щось в ній було.

Тепер, більшість її мені подобається. І ця група завжди в мене асоціювалась з чимось глибоко українським - утворена у Львові, переможець "Червоної Рути", ровесники і партнери "Мертвого Півня" і "Плачу Єремії", автори популярних в народі колись і тепер хітів ("Наркомани на городі")...

Чого вартує сама назва альбому "Ми хлопці з Бандерштату"! :)

Скінчилось все тим що група розпалась. Але вбило мене те, що вокаліст групи Сергій Кузьмінський опинився не будь-де, а в матінці Москві, де собі живе поживає і працює. :( От так. Спраді ніколи не знаєш де опинишся. Таки від нарів і Канарів не зарікайся.

До речі здається група зібралась знову і навіть щось співає.

А чого я це все згадав? Якось побачив я Кузьмінського по телевізору. По-моєму жити в Москві ідавати інтерв'ю російською, а потім приїздити і співати українські пісні - нещиро... Або я щось пропустив.

Тут - одне його інтерв'ю. А сподобалось мені в ньому ось це:

"- Чи ви контактуєте зараз з сестричкою Вікою і чи плануєте робити спільні проекти?

  • «Сестричкою» її назвали журналісти. У неї просто був чоловік Володимир Бебешко, який нас записував, а у нас не було грошей, щоб з ним розрахуватися — тому ми і віддали кілька пісень його дружині. Зараз нічого спільного не плануємо."

Всьо чьотко! :)

Офіційна сторінка групи - www.gady.com.ua


Коментарі