Skype-телефон

  у розділі Життєпис 

Skype-телефонПодзвонили шефові з-за кордону і було погано чути. А йому сказали що дзвонять з Skype, через інтернет.

Він питає "А що, в нас зараз з інтернетом проблеми, бо розмова не вдалася?" . А виявляється вони ж то з комп'ютера дзвонять, але на його телефон. Тобто наш інтернет тут ні до чого. Ну просто Скайп на дротях якийсь. :)

Так чи інакше, але щоб відновити зв'язок я запропонував щоб йому подзвонили теж на комп'ютер. Правда я хотів Skype йому поставити, а він щоб не втрачати часу сказав що краще від мене (ніби я йому казав що я його маю :) ).

Коротше поговорили вони, та ще й в конференції. Мікрофон в руках, звук з колонок. А Марта, з якою разом працюємо, згадала що вдома користується для подібних розмов телефоном, який підключається до комп'ютера.

Я теж про таке чув, але ніколи не бачив. А так як виглядає що Skype може бути стратегічно потрібний для фірми ми купили дав Skype-телефони.

Виглядає як звичайна невелика телефонна трубка з стандартними кнопками. Але ще має невеликий джойстик і додаткові кнопки які можна запрограмувати під свої потреба. Ні і ще регулятори гучності збоку, дві кнопки.

Skype-телефонПідключається до комп'ютера через USB і коли запускається Skype телефон дозволяє набирати номер абонента, рухатись по списку збережених абонентів, дивитись історію дзвінків... Коли дзвонять на твій комп'ютер дзвонять вже не колонки а сам телефон. Тобто ілюзія повноцінного телефону.

Та модель що купили (Freecom IPU170) достатньо гарна на вигляд приємна на дотик. І дзвонити, таки, зручніше. Я зразу випробував. :) Чути краще, бо біля вуха і не заважає шум в кімнаті, та й в сусідніх кабінетах не чути :). І мене чути дуже добре. Та і зручніше якось коли трубку тримаєш коло вуха.

Нагадаю що розмови по Skype безкоштовні лише з комп'ютера на комп'ютер. Але в комплекті з телефоном йшла картка на безкоштовні 30 хвилин розмови на телефон в будь-якій країні. Дрібниця, але приємно. :)

Ціна його тут - десь 25 євро. Не конче потрібний, але дуже зручний. :) До речі використовувати його як слухавку з мікрофоном можна в будь-якій програмі - він встановлюється як просто новий звуковий пристрій.


Коментарі