Суботня подорож

  у розділі Життєпис 

Вирішив я цих вихідних кудись поїхати. На ровері, звичайно.

Випадково, на веб-сторінці мальтійських авіаліній побачив інтерактивну карту острова з цікавими місцями. І шось запало мені місце під назвою "Clapham Junction". Насмілюсь перекласти як "Залізничний вузол Клафам".

Воно знаходиться в західній частині острова і є однією з досі не пояснених "аномалій". Вважається що це створено людьми (декілька тисяч років тому), але точно не відомо для чого і коли саме.

Це місце, кам'яну поверхню якого перетинають рівці (деякі достатньо глибокі), схожі на ті які залишають сани на снігу, чи колеса в в'язкому грунті з різницею лише в тому що тут вони залишились в камені. Саме тому, інша назва місця "Cart Ruts" - "Колії від возу".

Крім того там були якісь штучні печери, про які я ніде нічого не знайшов.

Зачекайте, повернусь до колій, згодом. Бо по дорозі до них, як завжди заблукав і коли питав дорогу в якогось дядька в магазині, той порадив їхати мені іншою дорогою. Ніби та, яку я обрав, зовсім не цікава і не добра. І він виявився правий (я це зрозумів коли їхав нею назад). Дорога, яку він порадив, по-перше, простягалась не через міста, а в більшості, поміж поля, тому види були цікавіші. Ще до виїзду на "трасу" дорога йде повз старовинний акведук, побудований ще за часів правління тут римлян.

А по-друге, дорога йшла через місто Мдіна - стару столицю Мальти.

Я вже був коло неї колись, але тоді проігнорував. Цього разу вирішив заїхати і як побачив мури і браму Мдіни - втішився що не оминув.


Коментарі