'"Шара" по-українськи'

  у розділі Життєпис 

Українська лаШАРА Дожився! За мої слова "адміністратор" заблокував мене і мою IP-адресу на форумі "Українська шара". За що? За те що насмілився сказати правду!

Отже по-черзі... Зранку зайшов на "Українську шару" _www.share.net.ua, думав завантажу нові фільми. Там викладають фільми дубльовані українською.

Я рипнувся - а посилання для завантажання, для мене не видиме (хоча до недавна проблем жодних не було). Я написав в форум в відповідний розділ питання "Чому?" . Відповів один з відвідувачів що для того щоб побачити посилання я повинен написати певну кількість повідомлень.

Я написав що це не правильно, бо той хто не пише в форум так само хоче дивитись фільми рідною мовою як і той хто написав тих 10-ть повідомлень.

Тоді з'явився користувач під псевдонімом "Admin" і сказав що якщо ти не хочеш писати на форумі, то ти неактивний якийсь (типу другосортний) і взагалі, чому я тут щось таке "патякаю", якщо я навіть не прийняв участі в зборі коштів на оплату сервера.

На що я відповів, що не маю можливості надати кошти, тому просто дуже вдячний за роботу. Я справді завантажив багато чудових фільмів звідти. І дуже радий що маю можливість показати їх усій сім'ї.

Але якби мав - обов'язково б заплатив.

Крім того, написав, що вважаю дурістю штучно регулювати активність відвідувачів Форуму. Якщо без цього не завантажиш фільми - люди просто так писатимуть, аби набрати ту потрібну кількість повідомлень. Кому потрібна така синетична статистика?

Кому цікаво і хочеться писати - пише без ніякого примусу.

Тому я вважаю що це вільний інтернет у вільній країні. І якщо він підтримує ресурс де викладає піратські фільми, то нехай робить це з честю, бо робить добро людям. А якщо він пихатий і хоче пишатися кількістю повідомлень в форумі - то хай йде до дупи і робить доступ платний!

А не створює ілюзію що все для людей, а насправді накладає потрібні лише йому, штучні, безглузді обмеження.

Це так мене зачепило, що я звернув увагу і на інші "проколи" борця за збільшення повідомлень форуму!

Наприклад ще 28-го липня 2005 року було створено красномовне повідомлення "Українська мова на форумі". В якому, як я потім зробив висновок, псевдопатріот, Admin виголошує:

"всі повідомлення на іноземних мовах будуть ВИТИРАТИСЯ! окрім важливих у крайніх випадкахдля тих хто не володіє українською мовою

варіант №1: з дітьми в школу

варіант №2: знизу є кнопка на перекладачку",

порушуючи здоровий глузд (бо навіть в назвах фільмів мусять вживати інші мови, та навіть саме слово "Шара" в назві сторінки - пряма транскрипція іноземного) та елементарні норми моралі.

Але тупість цього дійства полягає в тому, що Форум, на якому "заборонено" вживати іноземні мови САМ наполовину НА ІНОЗЕМНІЙ МОВІ! Чого лише вартує сторінка реєстрації (шедевр цинізму):

Отака кумедна комбінація... (C)

Кнопки навігації та керування теж на "іноземній" :

Усі дати - "басурманські":

То як можна робити вигляд що переживаєш за українську мову забороняючи інші, замість того щоб самому бути взірцем і використовувати лише рідну???

Про це все я відписав у відповіді до теми"Українська мова на Форумі".

А потім, внизу сторінки побачив напив про механізм Форуму що використовується:

Зверніть увагу, "Free Trial" - безкоштовна тимчасова версія. Дивно що Форум постійно з цим написом, бо на сторінці розробника Форуму (http://www.invisionpower.com/community/board/demo.html) вказано: "Your demo installation will remain active for 12 hours..." - "Ваша демонстраційна версія працюватиме 12 годин".

Добто Форум на "Шарі" вміє дивним чином сповільнювати час, або... Його просто, підло вкрадено і використовуючи нелегальні заплатки, або так звані "креки".

Так шкода бачити таке від проекту що "піклується про українську культуру". Я б не хотів щоб "українська культура" представлялась цілому світові, в інтернеті, такими яскравими прикладами крадіжки і нелегального використання програмного забезпечення. Ми й так цим надто відомі.

Про це я теж написав у спеціальному розділі Форуму де обговорюється робота сторінки.

Крім того, вигляд головної сторінки це дизайн для системи керування сторінкою Joomla! під назвою "JA_sargas" від компанії Joomlart. Усі нагадування про розробників дизайну "акуратно" прибрано з сторінки...

Дизайн не є безкоштовним та доступним для вільного завантаження. Щоб отримати його (принаймні чесно) треба купити членство в клубі шаблонів (від 49 дол. США).

На ресурсі, де використовують "перероблений" крадений форум та видаляють інформацію про розробника шаблону, використовують шаблон "чесно", не крадено й цього разу? Хто зна... Робіть висновки самі.

Минуло якихось дві години і я спробував зайти на Форум знову, з надією побачити відповіді на свої питання. І відгадайте що? :)

Переді мною з'явилось повідомлення що мій псвевдонім заблоковано (якщо бути точноим там використовувалось неукраїнське слово "забанений" ).

Я спробував зареєструватись ще раз - і отримав помилку що реєстрацію з IP адреси мого комп'ютера заборонено!

Коли я зайшов з іншої IP-адреси то побачив що всі мої повідомлення видалено, видалено повідомлення токо користувача що менні відповідав, видалено відповідь користувача "Admin", мій псевдонім заблоковано і вихід від мого провайдера заблоковано!..

От тобі і борці за популяризацію української мови та піратського програмного забезпечення. Як тільки я запитав за очевидне - мене вирішили просто позбутись видаливши всі сліди присутності.

Зрештою, якоїсь чесності від адміністратора ресурсу я й не міг чекати.

Я не маю підстав сумніватися в правильному використанні коштів зібраних на функціонування сервера, але факти свідчать щонайменше про непрофесійність адміністрування сторінки і, нахабницького та пихатого ставлення до його відвідувачів та порушень елементарних правил етикету, та, якщо це можна застосувати до цього випадку, честі.

Отак, на сторінці де нібито говорять українською, як і я, де мали б допомагати відвідувачам як я, де я не порушив жодного правила, мене було заблоковано, а повідомлення мої підступно видалено без відповіді.

Невже так очі колить?..


Коментарі