Налисники

  у розділі Життєпис 

Тут мені "дехто" закинув що я дуже переймаюсь їжею. :)

Пояснюю. Харчуюсь я, в принципі, одноманітно. Наприклад я вже майже п'ять місяців не їв борщу (хоча перші страви не дуже люблю), голубців, молодої картоплі (гарно приготовленої, як "молоду", тут навіть кропу нема) , плову я не їв, гречки (її тут взагалі нема), оселедця, квашених огірків і багатьох інших страв, які є такими звичними на Україні (і в сім'ї).

Крім того я не маю терпіння харчуватись систематично, готувати їсти наперед. Тому навіть якась звична їжа, але яку я давно не пробував, викликає в мене особливі почуття. :)

Крім того, якщо щось робити самому, вперше - аж шкода шо така подія може залишитись непомітною. Тому і хочеться розказати про це ще комусь. :)

Після вареників, ще тиждень тому, я ні з того ні з цього захотів налисників. Але так як сиру тут, здається і нема такого як треба, а тим більше я його і не люблю, то було вирішено, за допомогою інтернету і всіх знайомих які були в той момент "онлайн" :) зробити налисники з м'ясом.

Правда в універсально-збірний рецепт наприкінці увірвався шпинат ;) , але після того як я його зварив, відцідив і помнув порізав - від нього залишився лише зелений колір. :)

І ось що вийшло:

dsc_3748 dsc_3746 dsc_3749

Дякую всім хто допомагав порадами! ;)

Якийсь студентсько-кулінарний блог виходить останнім часом... :)


Коментарі