Сумка

  у розділі Життєпис 

Приємна несподіванка Ха! А мені сьогодні дістався, як казали в одній рекламі "сюрпризний подарунок" - справжнісінська наплічна сумка! :)

Проста, з такого матеріалу з якого шиють водонепромокні куртки спортивні. Зате колір - голубий, ззовні, а в середині весь, шлейка і замочки - яскраво-яскраво рожеві. :)

В середині розділена на двоє тонкою, але міцною перегородкою, на зовнішній частині дві кишені, з протилежного боку, на частині що як правило ближча до тіла - за замочком "потаємна" кишеня.

Закривається вона довгою накидкою шо накриває всю сумку аж до переду і навіть трохи нижче. Зовнішня частина теж має тонку кишеню на цілу ширину сумки. В середині, над однією з тих меленьких відкритих кишень - пластиковий карабінчик. ззовні, з одного боку металеве вушко невелике.

По цілому периметру (торцях) сумка стягнута замком "блискавкою". Якщо його розкрити вона збільшується в "глубину", десь на 30%.

Зовнішні стінки додатково помякшені, але не грубі. Разом з гладким, напів-блискучим матеріалом, виходить приємним на дотик і навіть можна акуратно носити якийсь портативний комп'ютер.

Оранжева шлейка міцно пришита до сумки і має тонку але нядійну пряжку з блискучого металу для регулювання її довжини. Посередині середніх розмірів пластмасова вставка, щоб не тиснуло.

Розказую я багато, але вона найзвичайнісінька. Такі сумки, мені здається, дарують виликі фірми як дешеві корпоративні подарунки. Хоч виглядає вона простою, але, ніби, якісною.

Та й насправді, взялась вона, як виявилось від одного студента якому її подарував його агент через якого він їхав на Мальту. А він її відразу "викинув" , лишивши в приймальній нашого хостела (хто не знає це шось середнє між нормальним студентським гуртожитком і дешевим готелем).

А чого ж я так втішився? ;) Бо був, під кінець дня, вже замаханим і по-перше не чекав від дня нічого нового, а по-друге, вже десь 2-й тиждень ношуся з папкою інструменів і парою коробок маленьких з комп'ютерними платами.

І принципово ношу це в пластиковому кульку, в такому які залишаються після супермаркету. Хіба вибираю такий шоб емблем не було на ньому ніяких, нейтральний.

І от їм, в хостелі, мої кульки навели на думку шо лежить сумка нікому не потрібна. Але просто сумкою я б не тішився.

Просто виявилось шо її ширина - якраз трохи більша за мою папку з інструментами, а передні кишеньки - ну якраз під коробки від мережевих плат. І воно так гарно вписалось все з кулька в сумку, ніби її випускали спеціально для тих речей, як комплект! ;)

Ну і завжди приємно від когось шось отримати, тим бліьше так несподівано, експромтом, в місці, від якого, зазвичай, хіба проблеми з роботою. :)

Бажаю і вам, приємних несподіванок навколо! ;)

P.S. ...крім того, таким детальним описом я зекономив собі зусилля відриватись від комп'ютера і йти фотографувати її. ;)


Коментарі