Без теми

  у розділі Життєпис 

Гроші Не те щоб я дуже за цим слідкував, чи навпаки, дуже забудькуватий і неорганізований, але нині, коли підбивав "бухгалтерію" за минулий місяць виявилось що мої розрахункові (зафіксовані) дані відрізняються від фактичного залишку всього лише на 3 копійко-центи. :)

Чому це тішить? Бо кожного разу як звіряю гроші, за розрахунками сума виходить трохи більша ніж є насправді. Десь на шось, виходить, витратив, а на шо тепер не знаю. І це псує ілюзію ;) контролю за грошима (не контролю за витратами).

І щомісяця роблю штучні корекції. Типу "-10 лір. На шо пішло - невідомо" . Таке відчуття ніби їх не витратив, а загубив. :)

А тут - лише три центи різниці. :)

Для тих хто вважає мене меркантильним поясню, що крім того що я завжди знаю стан свого "рахунку", тобто не перераховую всі надходження щоразу, не згадую куди пішли гроші, а маю постійно актуальну картину (настільки актуальну наскільки я вчассно вношу всі рухи, звичайно), я можу робити певні аналізи.

Так, гроші, файктично це не допомагає заощаджувати, але, наприклад, за графіком останні 3-х місяців видно що плавно зменшуються витрати на їжу, хоча харчуюсь так само, навіть регулярніше, а в останньому місяці майже в два рази більше грошей витратив на дозвілля (по-простому - на пиво ;)), ніж в попередньому.

Отже можна припустити що режим харчування "правильний" (закупівель, готування і т.п.), а від пива треба утриматись, бо явно шо в два рази більше я його не почав любити. :)


Коментарі