Чим займаєшся? - Твіттер.

  у розділі Життєпис 

 Twitter Халов Рашен! А бувало з вами що щось часто чуєте і ніби знаєте, а ніколи не пробували?

Оооо. Зі мною таке часто. Біда в тому що деколи я просто з принципу не хочу шось пробувати бо мені здається що воно мені не подобається. А спробувавши - дивуюсь сам з себе.

Цього разу я так натрапив на Твіттер (Twitter) - безкоштовна послуга миттєвих повідомлень (всім і нікому), або так званий сервіс мікроблогів.

"Twitter", в перекладі з бусурманської - щебетання (цвірінькання?). А девіз послуги простий: "Чим зараз займаєшся?".

Тобто Ви просто пишете що робите в даний момент, про що думаєте, що переживаєте - і воно все публікується в Інтернеті за адресою http://twitter.com/ВашаНазва.

Тото не йдеться про розмови, а короткі фрази які так часто з'являються в голові чи на кінчику язика але там і вмирають невисловленими.

Twitter Писати можна безпосередньо з веб-сторінки, з мобільного телефону, з програми миттєвих повідомлень (AIM, Jabber, GTalk), за допомогою SMS (українські оператори підтримуються), спеціальних невеличких програм, додатків до операційної системи (наприклад з панелі Gnome у Лінуксі) або через додаток улюбленого веб-оглядача (наприклад Firefox).

За Вашою сторінками та новими повідомленнями можуть спостерігати друзі. А Ви можете дивитись що роблять вони. Можна написати короткі повідомлення одне одному, навіть приватно.

Така незрозуміла і непотрібна, на перший погляд, забавка, насправді дуже захоплива, варта лише спробувати. Звичайно, бажано мати "приєднаних" друзів, щоб відчувати що тебе хтось читає і це комусь цікаво.

А дуже простий інтерфейс системи робить роботу з нею дуже легкою. Сторінка користувача, хоч і дуже проста, але може бути змінена (тло, кольори).

Для любителів попрограмувати - існує API для інтегрування повідомлень з Твіттера в свої системи.

Зареєструватись можна безпосередньо на http://twitter.com, заповнивши лише декілька полів.

Завітайте на головну сторінку проекту щоб побачити як все виглядає. Мої повідомлення Твіттера можна знайти на моїй головній сторінці, під інформацією "Про мене" .

Не знаю скільки мені це ще буде цікаво, але, на разі, це більш легше ніж писати короткі думки в блок. Долучитись до мого ТвіттераА тут - написав речення, натиснув на кнопку і все вже опубліковано. ;)

P.S. Цікаво що недавно компанія Гугл купила головного конкурента Твіттера - Jaiku. Так що є з чого вибирати. :)


Коментарі