Як відмовитись від рекламних SMS-розсилок оператора Life

  у розділі Життєпис 

Мене, як борця за права людини (тобто своїSMS) завжди обурювали SMS від операторів мобільного зв'язку які так нахабно приходять на мій номер, без жодної моєї згоди на це. Я говорю про оті "Виграй фотоапарт", "Назви найкращий фільм і отримай квиток" і т.п.

Заїла ця Спам-розсилка мене за живе і я ниписав свому теперішньому операторі Life запит, з їх сторінки, в якому ввічливо запитався як саме я можу відмовитись від отримання рекламних SMS від Life.

Через два дні мені прийшла офіційна відповідь:

Доброго дня! Вас вітає оператор life:)!

Дякуємо за звернення.

Оператор life:) надає можливість відмовитися від розсилки рекламних повідомлень. Вам достатньо з’єднатися з представником інформаційного центру life:) та повідомити Ваше бажання виключити Ваш номер зі списку смс-розсилки. Протягом 3-5 робочих днів з моменту Вашого звернення це питання буде вирішено технічно. Ви не отримуватимете пропозицій із замовленнями з сервісного номеру 5555. Для того, щоб Ви були завжди проінформовані про всі новини нашого оператора, Вам будуть доступні рекламні повідомлення про нові акції та про зміни послуг оператора life:).

Для того, щоб відмовитися від участі в акції достатньо відправити SMS-повідомлення з текстом STOP (латинськими літерами) на сервісний номер 5335.

Ви можете телефонувати нам 24 години на добу, 7 днів на тиждень за номером 5433 (клієнти мережі Life:) безкоштовно) або за номерами 8 800 50 5433 0 та 8 044 2336363

Сервісна служба Life:)

Отже я зателефонував за номером 5433, і пішов таким шляхом:

  • Вибір мови - 1

  • "Якщо труднощі" - 7

  • "Не відсилаються sms та відмова від SMS рекламного х-ру" - 6

  • "Труднощі з sms" - 1

  • "З'єднання з оператором" - 0 (я й не знав що десь такий пункт є)

Перед тим як з'єднати мене з оператором система попросила ввести Суперпароль для свого номера (отримується на їх веб-сторінці).

Потім відповіла дівчина (російською, але почувши що я говорю українською "перейшла" на неї). Я сказав "Як можна припинити отримання рекламних SMS від компанії Life на мій номер телефону?". Незважаючи на не що я вже вводив Суперпароль мене перепитали три номери на які я дзвоню найчастіше (добре шо пам'ятав) і дату та суму останнього поповнення рахунку.

Все. Лише попередили що зміна вступить в дію через 2 тижні (я так зрозумів з початку наст. місяця). Хочу ще зауважити що голосове меню дуже погано реагувало на мої команди - деколи хотіло шоб цифру-вибір було натиснуто до кінця оголошення всіх пунктів меню, деколи - лише коли "договорить" до кінця, тому з першого разу долізти до оператора не вдавалось. Треба було повертатись на крок назад і пробувати ще раз.

Отже:

  • Згадайте (створіть) Суперпароль (на сторінці Life)

  • Запам'ятайте (запишіть) три номери на які дзвоните часто (думаю підійдуть будь-які на які дзвонили)

  • Подивіться дату ост. поповнення та згадайте його суму

  • Дзвоніть на 5433 ат ідіть шляхом: 1-7-6-1-0 (ключові слова - проблема з SMS, хоч я б назвав це "проблема з оператором")

Нехай щастить! Ні рекламі в наших мобілках! ;)


Коментарі