Каталог відеодисків

  у розділі Технічні теми 

Вже давно мене замахувала гора дисків в яких неможливо знайти потрібний фільм.

Дисків з фільмами набралось десь коло 80. Після триденних пошуків і тестувань я зупинився на програмі Griffith - безкоштовний менеджер/каталогізатор дисків/відео.

Програма доступна як для Windows, так і для мого Ubuntu.

Менеджер фільмів Griffith

З першого погляду простий, як двері. Користуватись так само просто.

Тиснемо "Додати новий фільм" , вводимо його назву - вуаля! Програма витягує з інтернет бази фільмів IMDB інформацію про тривалість фільму, рік виходу, режисера, акторів, його тривалість, короткий сюжет, жанр і навіть витягує звідкісь постер та підказує де подивитись трейлери (якщо вони Вам ще потрібні, маючи саме кіно :) ).

Замість IMDB можна вибрати з півтора десятка інших доступних інтернет-енциклопедій. Шкода що, певне, все англійською мовою (україхнською, наскільки мені відомо, в таких форматах, немає нічого, хоча, наприклад, польських - декілька).

Відразу побачите яку оцінку присвоїли цьому фільму відвідувачі-користувачі IMDB, та можете поставити свою.

Якщо не бажаєте отримати усю інформацію автоматично, з Інтернету - можна заповнити все вручну, або не заповнювати взагалі.

Додатково, я ще вказую мову фільму , наявність субтитрів, номер CD чи DVD диску на якому я записав це кіно (а диски просто пронумеровані: 1,2,3...), а також формат фільму (MPEG-4, MPEG-2, DVD) та якість ("дуже добра", TV-RIP тощо).

Фільму можна присвоювати теги (сімейне, Карпати тощо), залишати свої нотатки, та позначати переглядали його вже чи ще ні. Останнє потрібно для того, щоб попросити програму "порадити фільм для прегляду" :) .

Якщо позичаєте комусь диски - Griffith може вести базу боржників з детальної історією позик.

Так як на дисках не лише відео, програма знає і про мої музичні збірки (є там декілька архівів) та навіть про різні медіапрограми (RIP-и інших дисків).

Якщо захочете комусь показати що міститься у Вашій колекції - скористайтесь функцією експорту даних в HTML, PDF, CSV, XML, iPOD. Де це дозволяє - існує система шаблонів. Можна вибрати які саме дані експортовувати.

Менеджер відео Griffith

Не тримайте все в голові, не закидайте купи своїх фільмів. Довіряйте цю брудну роботу професіоналам, як Griffith. Програма явно написана для нашої з Вами зручності. ;)

Користувачі Linux - шукайте Griffith у своїх репозиторіях, користувачі Windows можуть завантажувати безпосередньо звідси (альтернативно). Найновіші версії шукайте тут.


Коментарі