OpenID в Joomla 1.5

  у розділі Технічні теми 

Joomla!Сробував я прикрутити на цю сторінку підтримує OpenID-реєстрації. Починаючи з версй 1.5 Joomla! має вбудований додаток для цього. Його потрібно лише активувати.

По-перше, воно не запрацювало через помилки Javascript (Class is not defined). Виявилось що це помилки відсутності фреймворка Mootools. А правильніше помилки мого шаблону, який для запобігання конфліктів з іншим фреймворком jQuery відключає завантаження Mootools. Якщо ж включити обидва фреймворки то вилазять інші помилки (вони не можуть поділити між собоюп ростір імен).

Виявилось що jQuery пропонує для вирішення цих проблем свою функцію jQuery.noConflict(). Проте і після спеціальних змін запрошення "Зайти використовуючи OpenID" ("Login using OpenID") не з'являлось.

Щоб воно з'явилось, не достатньо просто включити додаток OpenID. Дивно, але працює лише тоді коли існує і опублікований модуль "Вхід в систему" ("Login"). Тоді з'являється можливість входу з OpenID і в модулі і на сторінці копоненти com_user.

Але зайти з першого разу мені так і не вдалося. Відбувалось якесь зациклення  перенаправлень на сторінці...

Цього разу проблема була в налаштуваннях облікового запису OpenID (я використовував сервіс від myOpenID). Поле "електронна пошта" мого OpenID не було вказано. І при вході в систему пошта не передавалась. А Joomla!  вимагає щоб "електронна пошта" обов'язково існувала. Післяв ведення адреси пошти в OpenID все майже запрацювало. ;)

Ще була проблема в тому що якщо в системі вже існує якийсь користувач з такою ж самою адресою скриньки що і якийсь користувач що заходить через OpenID то вхід через OpenID не відбудеться. Це треба мати на увазі і тим абонентам які вже зареєстровані на вашій веб-сторінці, але вирішили спробувати вхід через OpenID.

Правда в себе я так і не включив OpenID (поки що), через ті конфлікти фрейморків - не хотілось редагувати коди меню і галереї, що використовується на сторінці. Я вирішив зачекати доки не вийде оновлена версія мого шаблону.


Коментарі