Оплата штрафу

  у розділі Життєпис 

ФемідаЩе на початку вересня я чесно їхав на швидкості 85 км/год по дорозі, навколо якої будинків ще не було, але знак "Калуш" вже був. І молодий автоінспектор чесно мені показав що зафіксував моє перевищення і чесно склав акт, а я його чесно підписав і написав що таки рухався.

Не минуло й два місяці як, 31.11.08, в поштовій скриньці отримую лист, який відправлено 28.11.08, в якому пишуть що маю сплатити 17 гривень до 28.11.08, та з'явитись з оплаченою квитанцією 24.11.08, на 10:00. Якщо хтось не вловив відразу повторю - в листі від 28 листопада вимагають оплати до 24-го листопада.

Так як був вечір п'ятниці я заплатив лише в понеділок, 3-го, тобто на третій день після отримання повідомлення. Прийшов у відділ виконавчої служби, щоб показати квитанцію (хоча, підозрюю, я цього і не мушу робити), а жіночка мені каже: "Ви повинні оплатити ще [близько] 7 гривень, бо штраф сплачено невчасно". Я був готовий до таких заяв, тому просто відповів, що сперечатись не буду, але з таким рішенням не погоджуюсь. А мені у відповідь "Наші листи десь затримали, тому вони пізно відправились, але всі документи оформлені та затверджені тому пеню платити треба.". А якщо мені не підходить - можу йти до начальника і сперечатись з ним.

А я відповів що претензій до начальника не маю і йти до нього не маю бажання, просто хочу щоб зафіксували оплату штрафу, а якщо вважають що так потрібно - нехай надсилають мені ще одну постанову, яку я буду оскаржувати. Мене ще перепитали чи я не хочу часом не 7, а хоча б чотири гривні заплатити, на що я теж не погодився.

Оригінал квитанції попросили залишити (мені зробили копію) і хотіли залишити конверт ("щоб пояснювати начальнику"), але я не дав (а копію, собі,  зробити не побажали).

Тепер буду чекати, чи пришлють мені ще щось, для сплати, чи визнають що люди не повинні оплачувати помилки службовців чи Укрпошти.


Коментарі