Бидло навколо

  у розділі Життєпис 

smittyaЦих вихідних їздили відповічивати до річки в Тищівницю.

На чудовому місці, в тіні великого дерева, де ми хотіли зупинитись, на місці де було вогнище нам залишили якусь гору сміття, як після жертвоприношення - якийсь одяг, пластикові пляшки, концервні бляшанки.

А під деревом було сміттєзвалище з горілчаних пляшок, плстмасового посуду і всього того що переважно опиняється на столах. Таке враження що декілька "відпочиваючих" просто спихали все зі свого столі під дерева. було аж гидко на це дивитись.

Ми зібрали цілий мішок сміття, як для картоплі, та ще два поліетиленових.

Люди поводяться як найостанніше бидло. Не задумуючись ні про те як самі будуть тут "відпочивати" наступного разу ні, тим більше, про те що мають робити інші люди.

Проте, крім такого прихованого хамства, будьте готові і до наглого, відкритого.

Коли ви лише почали отримувати задоволення від шуму води та співу пташок, приїжджає, очевидно, те ж саме бидло, яке вважає що музику з його машини повинні слухати усі!

Ну, одне приїхало, напевне живуть десь неподалік, помилося в річці (так-так, помилося) та й поїхало. Робити зауваження марно. На його місце приїхало троє таких самих "меломанів" і почали змагатись, з різних сторін, в кого гучніше бумкає.

І їм начхати на десятки, сотні людей навколо, воно дозволяє собі плюнути на всіх і кожного, бо воно скучило, на природі, за своєю музикою.

В такі моменти здається що це не вони ненормальні, а ти, зі своїми претензіями до залишеного сміття і дискотек на природі. Надто вже багато того бидла навколо...


Коментарі