Зайва конвертація валют на PayPal

  у розділі Життєпис 

PayPalДо недавнього часу, при потребі, я розплачувався в Інтернеті, через PayPal за допомогою картки Visa Classic від Приватбанку.

Коли настав час робити нову (бо попередню, чомусь, не хотіли продовжувати), я взяв дешевшу, віртуальну Visa-інтернет. Валюта - долар. Вона успішно підключилась до PayPal, але при спробі купити щось на eBay мене було попереджено, що з моєї картки буде знято 11,38 UAH. Тобто гривень! Хоча картка явно доларова.

І так і зняли - суму доларів з eBay перетворили по курсу PayPal в гривні, попросили з картки гривні, а так як картка доларова то їх, підозрюю, знову конвертували і аж тоді списали з рахунку. Благо сума невелика.

Пошуки і нетрях інтернету підказали що така проблема справді існує. PayPal, деколи, чомусь, неправильно розпізнає валюту картки.

За порадами на форумах я написав лист у підтримку PayPal, пояснивши їм ситуацію і запевнивши що картка в мене, таки в USD.

Через два дні я отримав відповідь:

Thank you for contacting PayPal in relation to changing the currency of your card on your account.

I have reviewed your account and I can see that the card ending in XXXX was denominated in your local currency of UAH however >since your card is denominated in USD I have now completed your request and changed the currency to USD.

When you complete your next payment the payment will be debited from your card in USD.

Сподіваюсь що справді наступного разу все вже буде нормально.

P.S.

В налаштуваннях PayPal є спеціальні налаштування "Conversion Options", я знаю. Це не воно.

P.P.S.

Підозрюю що можливо це Приватбанк щось мутить. Бо коли PayPal вперше перевіряв нову картку то тестово зняв з рахунку 1.95 USD. А Приватбанк, у виписці відобразив "Знято 1.95 USD, залишок - 2,70 UAH". Хоча 2,7 це сума в доларах, що дишалась на рахунку. Оператор Приватбанку пояснив що сталась помилка відображення виписки і наступні трансакції, справді, відображали залишок вже в USD.


Коментарі