Українська розкладка клавіатури з символами Unicode

  у розділі Технічні теми 

Якщо для друку апострофа Ви переключаєтесь на англійську розкладку, а для знака © лізете у "таблицю символів", а при потребі, замість російської "ы" ставите будь-які знаки (я ставлю % ;)) - то ви такий самий ідіот як я.

Не розумію як можна було не знайти цього раніше. У себе в блозі, tivasyk здивував мене таким простим методом позбавлення незручностей української розкладки клавіатури - "Unicode" версія.

Вона дозволяє, не перемикаючи розкладки, писати і апостроф і спеціальні символи на кшталт ’ © ™ « »“„≠± (це все написано на одному подиху ;)).

До всього, в Ubuntu ця розкладка є відразу, причому вона була першою в переліку варіантів розкладок, але я завжди вибирав чомусь "Розкладку Windows". :(

Отже встановлюйте собі "Українську розкладку клавіатури з символами Unicode для систем Unix (X.org), Mac OS X та Windows XP/Vista", якщо не зробили цього досі!

Unicode

Для Ubuntu - просто виберіть варіант розкладки "Україна" (ну ти скажи! ;)) і не забудьте вказати яка допоміжна клавіша включатиме третій рівень символів (в мому випадку - будь яка Alt).

Ukrainian kb

Ukrainian kb


Коментарі