'"Сумочка" для HTC Hero — Uniea Omniverse'

  у розділі Життєпис 

Uniea Omniverse NylonЯ довго не міг знайти сумочки для свого HTC Hero. Він доволі широкий, але плоский. Та ще й трохи "зігнутий" внизу, де кнопки.

Мені не підійшов ніякий з перепробуваних мною чохлів-сумочок для інших мобільних. То моєму телефону було то надто тісно, то надто хитався.

Крім того я мав додаткові вимоги, для сумочки: вона повинна бути закритою, щоб захищати телефон від пилюки; не надто твердою, щоб не драпати делікатну поверхню Hero з ефектом ґуми; легко зніматись та одягатись (на пояс);

З того всього я звернувся на eBay, де можна підібрати шкіряну сумку "Саме для вашого HTC Hero" ;) за 4 бакси чи замовити "авторську" з вибором матеріалу зсередини, шкіри та її фактури та витиснутим власним іменем ззовні, за 24$. Варіант швейцарських шкіряних

Мені не подобались ці варіанти бо ніколи не знаєш як воно насправді буде лежати на телефоні. А щось "приблизне" я і у наших магазинах міг купити.

Випадково надибав на згадку про зовсім не шкіряні сумочки для портативної техніки від "Uniea". Такі собі практичні рішення з сучасних матеріалів, на кшталт нейлону.

І вибрав собі одну з небагатьох сумочок, які підходили мені за розміром — Uniea Omniverse Nylon. Наші "китайські" друзі пропонували їх з Гонконгу за 23$ з доставкою. Через трохи менше місяця вона вже була в моїй поштовій скриньці.

Це "проста" сумочка, з міцного, гідрофобного матеріалу. Спереду — невеличка кишенька на різні дрібнички, всередині, за замком-зіпером, містка кишеня з спеціального матеріалу схожого на тверду губку.

Uniea Omniverse NylonЦей матеріал, схожий на гладкий поролон, легко стискається, якщо трохи натиснути, але повертає свою форму якщо нічого на поверхню не діє. Його ще називають "піна з ефектом пам’яті", але хто зна чи це той ефект чи просто під нього "косять"?

Таким чином будь яке тіло яке опиняється між такими стінками швидко знаходить "своє місце" та надійно захищена від різних дрібних струсів та ударів.

Тобто він і не надто притискає телефон всередині і міцно тримає його в собі.

Вставляється телефон вертикально — тримати його за краї "по ширині" надійніше ніж наприклад за краї по висоті, коли він лежить в сумці горизонтально.

Замочок головної кишені схований від внутрішньої кишені бортиком, щоб не подряпати телефон, ззовні теж — майже повністю ховається, щоб не потрапила наприклад вода чи пилюка.

Uniea Omniverse NylonА найголовніше — ззаду крім стандартних, пришитого, пояска, для кріплення на ремінь є акуратний круглий карабінчик, яким можна причепити сумочку і просто до штанів і до якоїсь лямки на рюкзаку чи куртці.

Дуже зручно: причепив карабіном до штанів, прийшов на роботу — поклав на стіл, не знімаючи паска.

Поки що такий тип транспортування телефону мені подобається більше ніж просто сумочка на ременеві.

До речі є ще дуже подіьна модель, але з блискучого, а не матового нейлону.


Коментарі