'"Life:) communicator" для українських блогерів'

  у розділі Життєпис 

Life:) communicatorВипадково перечитав статтю, у G3D`s blog, яку раніше передивився  неуважно і вирішив написати у Life:) для отримання безкоштовного стартового пакету.

Того ж дня мені відповіли і попросили надати адресу проживання. А сьогодні, через п’ять днів, поштарка принесла "під підпис" лист у якому був стартовий пакет "Life:) communicator".

Тарифний план надає, на місяць, 100 МБ інтернету, 100 SMS та стільки ж MMS і 100 безкоштовних хвилин на "інших" операторів.

Кльово те, що Life:) надав цей пакет безоплатно, та пропонує безкоштовно користуватись ним протягом року. Головна вимога — наявність свого блогу. Ось посилання на офіційну новину з умовами та контактами.

Це не обов’язково, але гадаю я можу показати рекламний банер, адже отримав пакет задарма. ;)

Зараз я вже запхав новий номер у свій Hero, який з постійним інтернетом має бути ще приємніший (мій попередній номер продовжує працювати на іншому телефоні). ;) Не знаю на що вистачить 100 МБ в місяць — як активному споживачеві інтернету на комп’ютері це видається мені дуже малим обсягом.

Спробую покористуватись і побачу що з того вийде. Раніше — Life:) не прижився. Обов’язково відпишусь про результати.

P.S.

Перші виміри швидкості, показують 0,25/0,15 Мб/с (пр./пер.). Twitter, пошта працюють нормально. А от Карти Google "ледве дихають", клієнт для Wordpress "вилітає" з помилкою з’єднання. Проте пробував лише в одному місці — вдома, треба перевірити "всюди".


Коментарі