[Встановлення] Електричний замок багажника (Toyota Corolla)

  у розділі Технічні теми 

Дистанційне відкриття багажника Corolla

Ще з моменту придбання автомобіля (Toyota Corolla, модельний ряд 2007 р.) мені хотілося мати можливість відкривати багажник дистанційно, з пульта. Це дуже зручно, особливо коли руки зайняті (наприклад біля магазину). Стандартно, багажник відкривається лише з салону (важелем), або ключем.

Кажуть, для Corolla є штатні електричні замки багажника, які ставляться на заміну існуючих механічних. Номер деталі 64600-12020. Але ціна 1800 гривень — кусається.

Тому я вирішив зробити замок електричним самостійно. :) Коли встановлював сигналізацію то відразу попросив вивести мені потрібний провід до багажника. Сама сигналізація мала режим керування додатковими пристроями (окремою кнопкою на пульті).

Замок багажника має досить зручну, для модернізації, систему. Сам "замок" розташований скраєчку (внизу) багажника. А отвір для ключа ("личинка") трохи вище. Між ними є шток, який передає зусилля від обертання ключа до замка.

Виглядало логічним під’єднати електропривід до цього штока. Таким чином він просто емулює поворот ключа.

До речі тросик для відкривання з салону під’єднано безпосередньо до замка. Завдяки простій, але хитрій механічній системі його рух ніяк не пов’язаний з рухами ключа, тобто вони незалежні і не заважають одне одному.

Для керування штоком можна використовувати електромагніт з сердечником ("тороїд"). Ціна — 130 грн (20$). Але вони мають дость незручну форму (товсті), тому важко кріпляться в обмеженому об’ємі дверей багажника.

Я використав актуатор (двигунець зі штоком). Такі встановлюють у дверях автомобіля для "центрального замка". Ціна 20 грн (2,5$).

актуатор

Актуатор, в порівнянні з електромагнітом має ряд переваг:

  • достатньо плоский, що полегшує його монтаж
  • вміє рухатися в 2-х напрямках, в залежності від полярності прикладеної напруги
  • має в комплекті шток-продовжувач та хомут для кріплення до іншого штока
  • шток продовжувач кріпиться до актуатора вільно (може провертатися у різних площинах)

Залишилось знайти зручне місце де було б зручно причепити актуатор. Напрямок руху штока актуатора, в ідеалі, повинен співпадати з напрямком руху штока замка. Наприклад ось так (вигляд знизу-вверх на відкритий багажник):

замок багажника Corolla

замок багажника Corolla

замок багажника Corolla

Імпульсу 12В від сигналізацї тривалістю 0,7с цілком вистачає. Система працює вже протягом півтора року. Ні зимою ні в спеку збоїв, поки що, не давала.

Працює так:

Потрібно звернути увагу на те, що сигналізація повинна видавати "силових" 12В. В деяких сигналках є лише "контрольний" вихід, до якого потрібно підключати додаткове реле. більшість сигналізацій вміють задавати різний інтервал подачі напруги (якщо короткого імпульсу не вистачає).

Переконайтеся що шток актуатора не заважає рухові елементів замка. Є випадки коли шток клинить у положенні "відкрито" і тоді багажник може самовільно відкриватися! Шток повинен ходити вільно в обидві сторони і легко повертатися в нейтральне положення пружинами замка.

Знаю що люди ще встановлюють додаткові електричні кнопки для відкривання багажника. Як в салоні так і в самих дверях багажника. Для Corolla є навіть деталь з "рідною" кнопкою (ставиться на заміну блоку освітлення заднього номера).


Коментарі