Do you want to upgrade?

  у розділі Життєпис 

А я маю  вибір?.. ;)

x-lite

читати далі

Дивна країна...

  у розділі Життєпис 

"У світі є країни, що мають свої ракети і літають у космос; є країни, що не мають своїх ракет і не літають у космос; але є одна унікальна і дивна країна, яка має свої ракети і не літає в космос — це Україна."

Українська правда, "Про що варто мріяти?", [від smayik …

читати далі

У зв'язку зі зміною системи керування сторінкою мені знадобилось відслідковувати скільки людей клацнули на рекламні банери. Взагалі, це просто - такі функції мають усі системи банеропоказів. Але не тоді коли результати треба показати і замовнику.

Для статистики кліків найзручніше було використати Google Analytics. Так як після натиснення на банер відвідувач переходить …

читати далі

Знайти, та замінити!

  у розділі Технічні теми 

regexxerЗдається, що може бути простішого від знайти в файлі та замінити одне слово на інше. А якщо файлів декілька? А якщо їх десятки, та ще й в різних директоріях?

Коли мені знадобилось змінити PHP-шаблон, підправляючи декільканадцять файлів, я вирішив що хтось подібні задачі мав і раніше. Майже відразу, для Ubuntu …

читати далі

Ідіотська Webmoney

  у розділі Життєпис 

Я завжди з недовірою ставився до Webmoney -  напівофіційний сервіс, з незрозумілою структурою та конячими відсотками на обмін. Проте, час-від-часу використовував його для дрібних оплат.

Коли ж мені знадобилось скористатись Webmoney в черговий раз, я відкрив для себе неприємні і дивні ньюанси роботи системи.

Свого часу, для роботи з гаманцями, я …

читати далі

Деколи виникає потреба перейменувати багато файлів. Наприклад улюблений серіал :), чи фотографії, або відеоролики з камери. Колись, під KDE я використовував Krename.

Корли виникла така потреба під Ubuntu (Gnome) знайшовся pyRenamer. Дуже простий, але так само могутній в своїх можливостях. Шаблони для назв фалів - на усі випадки життя. рекомендую.

pyRenamer

читати далі

Говорить Андрій...

  у розділі Життєпис 

Андрій

Коли відпочивали, на морі, побачили на балконі гніздо горобця.

А Андрій каже: "А в нас вдома теж є, і горобці і голубці". ;)

 

Бавиться з трирічною Юлею. Вона каже: "А зараз будемо мити посуд.".

Андрій: "Ти дівчинка ти і мий". ;)

Це не від мене, не знаю звідки (хоч посуд мию справді …

читати далі