Парк юрського періоду

  у розділі Життєпис 

"Бог створив динозаврів

Бог вбив динозаврів

Бог створив людину

Люди вбили Бога

Люди створили динозаврів..."

© Парк юрського періоду

читати далі

УЕФА 2012

  у розділі Життєпис 

УЕФА 2012Як на Україні все типово. Подали заявку на участь в кубку УЕФА, а коли отримали право проведення - стали думати де взяти гроші і як побудувати хоч шось, бо нема ніц.

А треба і стадіон і дороги і туристичну інфраструктуру всю. Ось і зібрали у Львові підприємців і просять грошей.

Мені …

читати далі

Без теми

  у розділі Життєпис 

Гроші Не те щоб я дуже за цим слідкував, чи навпаки, дуже забудькуватий і неорганізований, але нині, коли підбивав "бухгалтерію" за минулий місяць виявилось що мої розрахункові (зафіксовані) дані відрізняються від фактичного залишку всього лише на 3 копійко-центи. :)

Чому це тішить? Бо кожного разу як звіряю гроші, за розрахунками сума виходить …

читати далі

Сумка

  у розділі Життєпис 

Приємна несподіванка Ха! А мені сьогодні дістався, як казали в одній рекламі "сюрпризний подарунок" - справжнісінська наплічна сумка! :)

Проста, з такого матеріалу з якого шиють водонепромокні куртки спортивні. Зате колір - голубий, ззовні, а в середині весь, шлейка і замочки - яскраво-яскраво рожеві. :)

В середині розділена на двоє тонкою, але міцною перегородкою, на зовнішній частині …

читати далі

Проспав

  у розділі Життєпис 

Дощ Нині проспав. Встав аж по дев'ятій.

Причому і будильник був і про роботу пам'ятав і навіть просинався "під ранок" декілька разів.

А причина дуже проста - вночі почався дощ сильний, так шо аж море гуділо. Крізь сон мені навіть здавалось шо море десь під вікном , а в вікно б'ють вже хвилі …

читати далі

Без теми

  у розділі Життєпис 

Сьогодні встав трохи раніше і вийшов на вулицю - ніби побігати. Але бігати звичайно не хотілось, тому в мене відразу був запасний план - покупатись. :)

От, якраз прийшов. Бігати, звичайно не вийшло. Якісь 200 метрів пробіг і надоїло, хоч погода вже така шо можна рухатись - сонце ше низько (навіть червонувате) і хмари …

читати далі

MTV - жахливо

  у розділі Життєпис 

Включив щойно, випадково, канал MTV Україна, про відкриття якого недавно писав. Якраз йшла передача з вдалою назвою "Гидкобачення".

Це таке "гумористичне" шоу де було декілька сценок з матами в "церкві", розігруванням людей актором схожого на Христа і клоуном який імітував статеві акти на стовпах і людях над якими знущався питаннями …

читати далі