Без теми

  у розділі Життєпис 

Сьогодні встав трохи раніше і вийшов на вулицю - ніби побігати. Але бігати звичайно не хотілось, тому в мене відразу був запасний план - покупатись. :)

От, якраз прийшов. Бігати, звичайно не вийшло. Якісь 200 метрів пробіг і надоїло, хоч погода вже така шо можна рухатись - сонце ше низько (навіть червонувате) і хмари …

читати далі

MTV - жахливо

  у розділі Життєпис 

Включив щойно, випадково, канал MTV Україна, про відкриття якого недавно писав. Якраз йшла передача з вдалою назвою "Гидкобачення".

Це таке "гумористичне" шоу де було декілька сценок з матами в "церкві", розігруванням людей актором схожого на Христа і клоуном який імітував статеві акти на стовпах і людях над якими знущався питаннями …

читати далі

Барбек'ю (оновлено)

  у розділі Життєпис 

Барбек'ю

Два рази на рік, на початку та наприкінці бізнес-сезону, наша фірма організовує вечірку для працівників. Хоч цьогорічний "сезон" ще не закінчився, але в зв'язку з відпусткою шефа вечірку вирішено було провести в кінці вересня.

Це такий собі, типовий для Мальти, кам'яний пляж з парасольками-пальмами з справжнього, вже жовтого, пальмово листя …

читати далі

Без теми

  у розділі Життєпис 

Ну ось, так завжди. Пішов в магазин по пральний порошок а купив пива... ;)

читати далі

Дощ

  у розділі Життєпис 

Сьогодні випав перший, за останні місяці, дощик, такий невеличкий (покрапує тихенько). А з квітня, відколи я на Мальті, дощ був лише три рази.

Я навіть вийшов помокнути трохи. якби була злива я б взагалі тішився. :)

читати далі

Цвинтар

  у розділі Життєпис 

Мало не забув. На зворотній дорозі з "Трьох міст" трапився мені, якщо вони такими бувають, гарний цвинтар. Дуже акуратний, дуже тихий спокійний.

Якийсь мужчина, видно що наглядає там, попередив мене що в мене лише 10 хв, бо цвинтар закривається. Я спитав чи можна сфотографувати шось, швиденько, бо бачив знак "Фотографувати …

читати далі

Нічна Мдіна

  у розділі Життєпис 

Пам'ятаєте Мдіну? А пам'ятаєте барбек'ю? :) А що виходить якщо барбек'ю вже закінчилось, а спати ше не почалось? В мому випадку вийшла "Нічна Мдіна". ;)

Я, Вадим з роботи, його дружина і друг з Києва вирішили поїхати в Мдіну (2-га голина ночі) і запропонували приєднатись. В Галереї можна подивитись як виглядає вночі …

читати далі