Для запуску програвача що дозволяє включити запис фільму треба використовувати програмовану жовту кнопку (в Dreambox 500 кнопка “Video” відсутня). Але для неї є і інші потрібніші функції ніж запис.

От зелена кнопка не використовується ніфіга. Я вирішив саме для неї призначити медіапрогравач.

Копіюємо з тюнера /share/tuxbox/enigma/resources/rcdm5xxx …

читати далі

Перекодування відеофайлів "TS" створюваних супутниковими тюнерами Dreambox у MPEG-4 (AVI).

Хто не знає - купив я недавно супутниковий тюнер Dreambox. Виникло багато питань. Тут я опишу вирішення одного зних, бо на свої шкірі відчув як важко розібратись "з ходу". А розбиратись є з чим.

Задача: перетворити відеофайл який створює Dreambox в …

читати далі

Налисники

  у розділі Життєпис 

Тут мені "дехто" закинув що я дуже переймаюсь їжею. :)

Пояснюю. Харчуюсь я, в принципі, одноманітно. Наприклад я вже майже п'ять місяців не їв борщу (хоча перші страви не дуже люблю), голубців, молодої картоплі (гарно приготовленої, як "молоду", тут навіть кропу нема) , плову я не їв, гречки (її тут взагалі нема …

читати далі

Фіаско з дерунами

  у розділі Життєпис 

Чогось я замість того щоб робити їсти, приходжу з роботи і роблю різну "фігню" :) а в 12-тій ночі, схаменувшись, згадую шо треба їсти.

Цілий день думав нині про деруни і коли пів першої відірвався від комп'ютера твердо вирішив їх зробити. Але хоч я здогадувався що для дерунів треба муку, але …

читати далі

MTV Україна

  у розділі Життєпис 

MTVНа території України запрацювало "відділення" всесвітньо відомого музичного каналу MTV.

Телеканал MTV Україна транслюється через супутник некодованим сигналом на всю Європу, а також його вже можна побачити у деяких кабельних мережах, зокрема у кабельній мережі "Воля". Повномасштабний запуск намічено на 3-є вересня.

Першим кліпом, який було показано по MTV Україна …

читати далі

Буськи (лелеки)

  у розділі Життєпис 

Бусьок (www.birdlife.org.ua) В році - 12 місцяців. Чи задумувались Ви колись що буськи прилітають на Україну лише на 4 місяці, з того всього року і знов кудись летять.

Як приреречені. Народжуються тут, а потім 8 місцяців літають по світах, щоб знов повернутись лише наступного літа. Якось і радісно за нас і сумно за …

читати далі

Я сплю мені сниться

  у розділі Життєпис 

Вчора заснув слухаючи радіо, на застеленому ліжку.

Жара така шо я спав цілу ніч з широчезним, відкритим, вікном і навіть не розумів чи я накритий підковдрою (не Під Ковдрою, а Підковдрою :) ), а точніше простинею, чи то сплю просто навіть не розстеливши ліжко.

Гм... Яка економія часу на застеляння ліжка. :)

P …

читати далі