Як я підключався до Інтернету

  у розділі Життєпис 

Провайдерів тут, на Мальті, не багато. Тобто є трохи, але кажуть ноги ростуть з двох найбільших. Один підключає по кабельному, інший - ADSL. Порадили мені ADSL від Maltanet - сервіс кращий, ціни трохи менші.

Але проблема в тому що я ніби ж зараз як гість. Без їхнього ID, без страхівки і т.п. Але кажуть що вони це розуміють і проблем нема, просто треба за обладнання завдаток лишати. Колись було 80 лір (250 баксів).

Подивився на їх веб-сторінці - завдаток за модем всього 20 лір. Взяв гроші, паспорт. Фірма працює в суботу (правда лише до обіду). Приїхав до них - стоїть черга, людей четверо. Думаю напевне для нових під'єднань десь окремо приймають, бо це довго. Нема іншої черги... Посидів п'ять хвилин - запрошують підходити мене.

Кажу: хочу під'єднатись до вашого ADSL. Той просить мене заповнити надруковану форму. Вписую туди своє прізвище, номер телефону в моїй квартирі, номер свого мобільного. І кажу "напевне це проблема, але в мене ще немає ID". А він - "Жодних проблем. Номери телефонів вписали? З вас абонплата за три місяці вперед (такі умови акції).". Даю я йому 17,85 а він мені угоду і модем запакований, в коробці. І каже "За 4-8 днів чекайте SMS на мобільний.".

Я такий стою собі... За три хвилини оформили мене, не вимагаючи ID і навіть не перевіривши паспорта дали модем в руки (телефон оформлений взагалі на невідомо кого). Отак би в нас Укртелеком працював...

Кому цікаво: пакет 256/256 Кб/с коштує 5,95 (18 доларів) в місяць. Ліміт на завантаження 1 ГБ. Трафік в межах мережі безкоштовний. До речі наступний пакет - 4Мб/с на 256 Кб/с (2 ГБ ліміт).

В Стрию, за такі ж грожі 128/64, зате з необмеженим трафіком, але сервіс...


Коментарі