Фото

  у розділі Життєпис 

Сьогодні йшов з роботи і випадково проходив попри один салон фотографії. Я бачив його там й раніше, але він чомусь був закритий (принаймні коли я був). Я так, з цікавості, зайшов.

Це маленька кімната стіна якої обвішані фотографіями-прикладами. Вони мене відразу вразили.

По-перше, більшість з них були портрети, а людей завжди цікаво розглядати. А по-друге портрети були великі і дуже красиві.

Серед них була одна фотографія, трьох дітей. Боюся що я був під враженнями просто, але тоді мені здалося що це, ймовірно, найкращий портрет який мені доводилося бачити. На жаль (ось вони закони підлості) я не мав з собою фотоапарата сьогодні (залишив вдома вперше за останній місяць! :) ) тому не можу показати як це виглядало.

Але світло, пози, виконання і оформлення (фото заламіноване у спеціальну матову плівку) були дуже гарні. Схоже було на картину епохи відродження (на янголів що літають на таких картинах).

Треба буде обов'язково зробити сіменту знимку в цьому салоні, хай як це не буде соромно для себе. :)

Власник - жінка, вона ж і фотограф. На жаль, її нові роботи, серед яких і та що я описав не опубліковані в інтернеті, але деякі, такі, є на сайтах присвячених фотографії. Одну з таких адрес вона дала мені. Правда ті що вінтернеті здались мені не такими гарними як представлені в салоні, але теж красиво.

2218715-lg.jpg

1472759-lg.jpg

2224656-lg.jpg

1439460-lg.jpg

Мало не забув. Автор - Rita Borg. Фото з портфоліо: http://photo.net/photodb/member-photos?user_id=610764&include=all


Коментарі