Трапилося мені потестувати дві IP-камери. Спеціально брали 2 різні щоб порівняти.
Виявлено такі переваги і недоліки:

Загальна інформація:
Після того як на своєму HTC Desire я відмовився від оболонки Sense і встановив Cyanogenmod напевне найбільше мені бракувало камери з Sense.
Вона вміла фокусуватися на потрібному об’єкті доторком пальця. Автофокус на рідній камері Android працює добре, але не завжди давав можливісь вибрати конкретну точку фокусування.
Я вже перебирав …
читати далі