Сумка

  у розділі Життєпис 

Приємна несподіванка Ха! А мені сьогодні дістався, як казали в одній рекламі "сюрпризний подарунок" - справжнісінська наплічна сумка! :)

Проста, з такого матеріалу з якого шиють водонепромокні куртки спортивні. Зате колір - голубий, ззовні, а в середині весь, шлейка і замочки - яскраво-яскраво рожеві. :)

В середині розділена на двоє тонкою, але міцною перегородкою, на зовнішній частині …

читати далі

Проспав

  у розділі Життєпис 

Дощ Нині проспав. Встав аж по дев'ятій.

Причому і будильник був і про роботу пам'ятав і навіть просинався "під ранок" декілька разів.

А причина дуже проста - вночі почався дощ сильний, так шо аж море гуділо. Крізь сон мені навіть здавалось шо море десь під вікном , а в вікно б'ють вже хвилі …

читати далі

Без теми

  у розділі Життєпис 

Сьогодні встав трохи раніше і вийшов на вулицю - ніби побігати. Але бігати звичайно не хотілось, тому в мене відразу був запасний план - покупатись. :)

От, якраз прийшов. Бігати, звичайно не вийшло. Якісь 200 метрів пробіг і надоїло, хоч погода вже така шо можна рухатись - сонце ше низько (навіть червонувате) і хмари …

читати далі

MTV - жахливо

  у розділі Життєпис 

Включив щойно, випадково, канал MTV Україна, про відкриття якого недавно писав. Якраз йшла передача з вдалою назвою "Гидкобачення".

Це таке "гумористичне" шоу де було декілька сценок з матами в "церкві", розігруванням людей актором схожого на Христа і клоуном який імітував статеві акти на стовпах і людях над якими знущався питаннями …

читати далі

Барбек'ю (оновлено)

  у розділі Життєпис 

Барбек'ю

Два рази на рік, на початку та наприкінці бізнес-сезону, наша фірма організовує вечірку для працівників. Хоч цьогорічний "сезон" ще не закінчився, але в зв'язку з відпусткою шефа вечірку вирішено було провести в кінці вересня.

Це такий собі, типовий для Мальти, кам'яний пляж з парасольками-пальмами з справжнього, вже жовтого, пальмово листя …

читати далі

Без теми

  у розділі Життєпис 

Ну ось, так завжди. Пішов в магазин по пральний порошок а купив пива... ;)

читати далі

Дощ

  у розділі Життєпис 

Сьогодні випав перший, за останні місяці, дощик, такий невеличкий (покрапує тихенько). А з квітня, відколи я на Мальті, дощ був лише три рази.

Я навіть вийшов помокнути трохи. якби була злива я б взагалі тішився. :)

читати далі