Мдіна

  у розділі Життєпис 

Отже, Мдіна... Мдіна на Google Maps Мдіна (Mdina, старовинні - L-Imdina, Città Notabile), середньовічне місто, колись було столицею Мальти. Розташоване в центрі острова, на великому пагорбі. Я б сказав місто зовсім невелике (або я не правильно уявив межі міста). Тісно дотичить з своїм колишнім передмістям, тепер містечком Рабат (Rabat, Ir-Rabat).

Ще одна назва міста - "Silent …

читати далі

Суботня подорож

  у розділі Життєпис 

Вирішив я цих вихідних кудись поїхати. На ровері, звичайно.

Випадково, на веб-сторінці мальтійських авіаліній побачив інтерактивну карту острова з цікавими місцями. І шось запало мені місце під назвою "Clapham Junction". Насмілюсь перекласти як "Залізничний вузол Клафам".

Воно знаходиться в західній частині острова і є однією з досі не пояснених "аномалій …

читати далі

Я не знаю чи можна тут про "глибокі" комп'ютерні тематики починати... Але комусь може бути цікаво, а мені корисно, бо забуду. Кому не подобається таке - просто пропускайте, добре? ;)

Коротше є комп'ютер з MS Windows XP. І в ньому дві мережки. Одна, нехай, підключена до локальної мережі (в мому випадку до …

читати далі

Робіть резервні копії!

  у розділі Технічні теми 

Вчора хотів побавитись з дизайном цієї сторінки. І так'м си набавив шо витер старий дизайн.

Чисто випадково знайшов резервну копію двомісячної давності. Благо нічого особливого там не було - лише посилання на RSS і одна фотка в шапці нова. Принаймні це я зможу відновити...

читати далі

Дверні молотки

  у розділі Життєпис 

З'явилось багато нових фото в розділі галереї "дверні молотки". Воно так окремо не цікаво, а разом - навіть виглядає цікавіше. :)

читати далі

Фото

  у розділі Життєпис 

Привіт. Давно я не викладав ніяких фоток. І не тому що їх не було. Тому, що по-перше не маю часу їх сортувати, обробляти, коментувати.

А по-друге, я почав знимкувати в спеціальному форматі. Так званому сирому, "ро" (RAW). Він зберігає усю інформацію що зареєстрував фотоапарат на момент знимки і не робить …

читати далі

Мартіні - для розумних хлопів

  у розділі Життєпис 

Покликав в п'ятницю той що зі мною працює програмістом, Вадим, на пиво, відсвяткувати моє день-народження :) (бо в той день вони не могли).

Почалося все добре з пива. От тільки я був голодний і поз'їдав всі канапки які дають на халяву до пива. А потім попросив ще (я хотів заплатити, чесно …

читати далі