День системного адміністратора!

  у розділі Життєпис 

Сьгодні! :) Та ще й п'ятниця (він завжди в п'ятницю) - сам Бог велів! :)

Вітаю всіх причетних! :) Шануймо системних адміністраторів! :)

Шануйте системних адміністраторів! :).jpg

читати далі

'"Шара" по-українськи'

  у розділі Життєпис 

Українська лаШАРА Дожився! За мої слова "адміністратор" заблокував мене і мою IP-адресу на форумі "Українська шара". За що? За те що насмілився сказати правду!

Отже по-черзі... Зранку зайшов на "Українську шару" _www.share.net.ua, думав завантажу нові фільми. Там викладають фільми дубльовані українською.

Я рипнувся - а посилання для завантажання, для мене …

читати далі
Джерело: Вузол Clapham

Попив я води та й поїхав далі...

Виїхавши за Мдіну і Рабат стало зрозуміло що до моєї кінцевої точки вже ближче ніж я думав. Але вказівники на дорогах - дуже погані. Тобто вони добрі, якщо вони є. А є вони якось хитро. На цьому повороті є. На наступному …

читати далі

Мдіна

  у розділі Життєпис 

Отже, Мдіна... Мдіна на Google Maps Мдіна (Mdina, старовинні - L-Imdina, Città Notabile), середньовічне місто, колись було столицею Мальти. Розташоване в центрі острова, на великому пагорбі. Я б сказав місто зовсім невелике (або я не правильно уявив межі міста). Тісно дотичить з своїм колишнім передмістям, тепер містечком Рабат (Rabat, Ir-Rabat).

Ще одна назва міста - "Silent …

читати далі

Суботня подорож

  у розділі Життєпис 

Вирішив я цих вихідних кудись поїхати. На ровері, звичайно.

Випадково, на веб-сторінці мальтійських авіаліній побачив інтерактивну карту острова з цікавими місцями. І шось запало мені місце під назвою "Clapham Junction". Насмілюсь перекласти як "Залізничний вузол Клафам".

Воно знаходиться в західній частині острова і є однією з досі не пояснених "аномалій …

читати далі

Я не знаю чи можна тут про "глибокі" комп'ютерні тематики починати... Але комусь може бути цікаво, а мені корисно, бо забуду. Кому не подобається таке - просто пропускайте, добре? ;)

Коротше є комп'ютер з MS Windows XP. І в ньому дві мережки. Одна, нехай, підключена до локальної мережі (в мому випадку до …

читати далі

Робіть резервні копії!

  у розділі Технічні теми 

Вчора хотів побавитись з дизайном цієї сторінки. І так'м си набавив шо витер старий дизайн.

Чисто випадково знайшов резервну копію двомісячної давності. Благо нічого особливого там не було - лише посилання на RSS і одна фотка в шапці нова. Принаймні це я зможу відновити...

читати далі